Čestná listina vítězů

1946Tomáš ŠALÉSokol Brno I
1947Jan ZUBATÝ – SKLENSKÝSK Židenice
1948Antonín SLAVÍKSokol Brno I
1949Jaroslav SLAVÍČEKSokol Olomouc
1950Václav AIMATK Praha
1951Jaroslav SLAVÍČEKSokol Olomouc
1952Václav MELICHAŘÍKSokol Valašské Meziříčí
1953Bohumír ZHÁŇALSlávia VŠ Brno
1954Jaroslav SLAVÍČEKSokol Olomouc
1955Vlastimil BRLICASpartak Přerov
1956Josef BILAVČÍKSlavia VŠ Brno
1957Miroslav JUREKSpartak ZJŠ Brno
1958Miroslav JUREKSpartak ZJŠ Brno
1959Miroslav JUREKSpartak ZJŠ Brno
1960Josef BILAVČÍKSpartak Uherské Hradiště
1961Bohumír ZHÁŇALTJ Gottwaldov
1962Ladislav KOSTOLANYISpartak ZJŠ Brno
1963Bohumil ZÍTKADukla Vyškov
1964Jaroslav PETERSpartak ZJŠ Brno
1965Vladimír VEJVANČICKÝTJ Gottwaldov
1966Miroslav JŮZASpartak ZJŠ Brno
1967Miroslav JŮZASpartak ZJŠ Brno
1968Vladimír DUDATŽ Třinec
1969Vladimír DUDATŽ Třinec
1970Miroslav JŮZAZbrojovka Brno
1971Jaroslav KOCOUREKTechnika Brno
1972Jaroslav KOCOUREKTechnika Brno
1973Karel GÁBATJ Gottwaldov
1974Jaroslav KOCOUREKTechnika Brno
1975Miloslav KALÁBTechnika Brno
1976Jaroslav KOCOUREKTechnika Brno
1977Antonín KOPECKÝTechnika Brno
1978Antonín KOPECKÝTechnika Brno
1979Jaroslav KOCOUREKZbrojovka Brno
1980Miroslav ZOUBEKRH Praha
1981Lubomír TESÁČEKDukla Praha
1981Lubomír TESÁČEKDukla Praha
1982Antonín KOPECKÝLokomotiva Břeclav
1983Zdeněk MORAVČÍKRH Praha
1984Jiří FLORIÁNZbrojovka Brno
1985Tomáš KOSMÁKTechnika Brno
1986Miroslav ZOUBEKZbrojovka Brno
1987Zdeněk MORAVČÍKRH Praha
1988Miroslav ZOUBEKZbrojovka Brno
1989Jiří FLORIÁNZbrojovka Brno
1990Jiří FLORIÁNDukla Klatovy
1991Daniel ORÁLEKTechnika Brno
1992Luděk HUDÁKTechnika Brno
1993Petr KADLECJablonec
1994Michael NEJEDLÝDukla Praha
1995Luděk HUDÁKTechnika Brno
1996Martin KLEIBLOtrokovice
1997Pavel BABĚRÁDMoravská Slávia Brno
1998Pavol KLIMEŠČejkovice
1999Luděk HUDÁKTechnika Brno
2000Luděk HUDÁKRPG Brno
2001Martin KLEIBLMoravská Slávia Brno
2002Aleš KOTYZASokol Bučovice
2003Petr HUBÁČEKNové Město na Moravě
2004Petr KOTYZAVSK Univerzita Brno
2005Daniel ORÁLEKMoravská Slávia Brno
2006Daniel ORÁLEKMoravská Slávia Brno
Lucie SKÝBOVÁACP Olymp Brno
2007Jakub BURGHARDTPolsko
Milada BAREŠOVÁSkalice
2008Jakub BURGHARDTPolsko
Martina BAŘINOVÁSK Přerov
2009Feyissa MOSSISAEtiopie
Jiřina KOCIÁNOVÁAHA Vyškov
2010Jakub BURGHARDTPolsko
Lenka JIŘÍČKOVÁ
2011Albert MINCZÉRMaďarsko
Ildikó PAPPMaďarsko
2012László TÓTHMaďarsko
Zita KÁCSERMaďarsko
2013Roman RUDOLECKÝVSK Univerzita Brno
Šárka MACHÁČKOVÁ
2014Joel Maina MWANGIKeňa
Tünde SZABÓMaďarsko
2015Hillary Kiptum KIMAIYOKeňa
Zita KÁCSERMaďarsko
2016Joel Maina MWANGIKeňa
Eva FILIPIOVÁTJ Šumperk
2017Moses Masai KOMONKeňa
Teresa Flavious KWAMBOKAKeňa
2018Oleksandr MATVIICHUKUkrajina
Lucie MARŠÁNOVÁHvězda Pardubice
2019Lukáš OLEJNÍČEKX-PARK Františkov
Hana HOMOLKOVÁTJ Nové Město na Moravě
2021David KALÁBBlažovice
Patricia PUKLOVÁMoravská Slávia Brno
2022
Loading...