logo

Jedná se o tři „naše“ tradiční okruhy Běhu Lužánkami. Celkově čítají 4,68 kilometrů. Všichni běží letos stejnou trasu. V Aplikaci STRAVA jsme vytvořili segment Běh Lužánkami, který trasu konkrétně značí.

https://www.strava.com/segments/27553544

Zde najdete také přehledný návod na aplikaci STRAVA, kterou můžete stáhnout zdarma.

 

Ano, závod má jasně daný start, cíl i trasu. Není tedy možné jej uběhnout kdekoliv.

V podstatě ano, jen je důležité jej zvládnout v rozmezí tří týdnů. To startuje 21. 3. 2021 v 8:00 hodin a končí 17. 4. 2021 ve 12:00 hodin. Vyhlášení se pak odehraje online, a to 18. dubna 2021.

Stačí použít aplikaci STRAVA, kde je vyznačena trasa (Segment Běh Lužánkami). Postačí ale i chytré hodinky, ze kterých pak následně můžete svůj výkon zveřejnit v aplikaci. Výkon také pošlete na náš e-mail info@behluzankami.cz. A společně s ním připojíte vaši fotku z cíle a fotku hodinek s výkonem.

Ano! Na webu budeme výsledky publikovat průběžně. Najdete je poté zde: https://www.behluzankami.cz/vysledky-virtual/

Ano, pokud se vám podaří závod uběhnout lépe, čas vám přepíšeme na váš lepší výkon. Opět platí, že musíte poslat potřebné podklady na náš e-mail. Pokud už rovnou víte, že čas dáte za pár dní lepší, doporučujeme se zasíláním vyčkat.

Ne, pokud máte zakoupené startovné, virtuální běh máte jako bonus. Zároveň však máte i startovné na rok 2022, kdy věříme v plnohodnotný formát Běhu Lužánkami. Jinak je činí startovné na virtuální ročník 100 korun, půlka putuje na pomoc v boji s koronavirem.

 

 

Sledujete nás na FB a Instagramu.

Propozice k Běhu Lužánkami 2021 – VIRTUAL:
https://www.behluzankami.cz/informace-virtual-682/

BRNO
Aqualand Moravia
PAPÍRNY BRNO
JMK
Hofmann
ZON
INFINIT
Mandlárna
BĚH LUŽÁNKAMI
2014 © Běh Lužánkami
Běh Lužákami