logo
  Závodník (klub) Kategorie  Město Státní
příslušnost
Stav
registrace
1 Almer Luboš muži Velká Bíteš CZ platná
2 Báborová Hana ženy Brno CZ platná
3 Bajer Václav muži Pozořice CZ platná
4 Bayer David muži Brno CZ platná
5 Bednář Petr muži Opava CZ platná
6 Bednářová Pavla ženy Ostopovice CZ platná
7 Beran Vojtěch muži Stritez U Jihlavy CZ platná
8 Beranová Kristýna ženy Brno CZ platná
9 Bezecná Vladimíra ženy Brno SK platná
10 Bialko Matúš muži Brno SK platná
11 Biel Lukáš muži Brno CZ platná
12 Braun Jiří muži Brno CZ platná
13 Bučková Martina ženy Brno CZ platná
14 Buchta Filip muži Brno CZ platná
15 Bureš Michal muži Dolní Újezd CZ platná
16 Cieslarová Radka ženy Kladno CZ platná
17 Cisko Františk muži Brno SK platná
18 Copple Shaun muži Modrice GB platná
19 Čech Igor muži Brno CZ platná
20 Černý Karel muži Brno CZ platná
21 Diatka Vladimír muži Brno CZ platná
22 Dokulilová Tereza ženy Brno - Černá pole CZ platná
23 Doubravova Lenka ženy Olomouc CZ platná
24 Dufková Miroslava ženy Bystřice nad Pernštejnem CZ platná
25 Dvořáková Bára ženy Štěpánovice CZ platná
26 Fabrik Mirek muži Brno CZ platná
27 Fabriková Blanka ženy Brno CZ platná
28 Fagan Michelle ženy Brno IE platná
29 Faltus Ján muži Ilava SK platná
30 Faltusová Helena ženy Ilava SK platná
31 Fanfrdla Dalimil muži Brno CZ platná
32 Ferlik Tomas muži Brno CZ platná
33 Fialová Lucie ženy Brno CZ platná
34 Findura David muži Uherský Brod CZ platná
35 Folwarczná Tereza ženy Havířov CZ platná
36 Foral Roman muži Brno CZ platná
37 Frehar Jiří muži Držovice CZ platná
38 Fridrich Bedřich muži Uherský Brod CZ platná
39 Fridrichová Vendula ženy Brno CZ platná
40 Friede Petr muži Brno-Lisen CZ platná
41 Fuček Denis muži Brno SK platná
42 Gago Viliam muži Brno CZ platná
43 Gagová Šárka ženy Brno CZ platná
44 Gáliková Zuzana ženy Brno SK platná
45 Gavalierová Veronika ženy Hodejov SK platná
46 Grauerová Helena ženy Brno 39 CZ platná
47 Grimm Michal muži Brno CZ platná
48 Gulas Rudolf muži Prešov SK platná
49 Habr Ondřej (AC Track & Field Brno) muži Brno CZ platná
50 Habr Zdeněk muži Brno CZ platná
51 Hájek Tomáš muži Žďár nad Sázavou CZ platná
52 Hammerschmiedt Michal muži Brno CZ platná
53 Hanačíková Bohumila ženy Zlín CZ platná
54 Hanulics Mihály (AC Track & Field Brno) muži Brno HU platná
55 Haška Pavel muži Tučapy CZ platná
56 Hašpl Marcel muži Pohořelice CZ platná
57 Hillayová Marcela ženy Telč CZ platná
58 Hodul Jakub (Družba Piešťany) muži Piešťany SK platná
59 Holičková Alžbeta ženy Brno SK platná
60 Homolova Zuzana ženy Brno SK platná
61 Hošák Dalibir muži Brno CZ platná
62 Houdková Ludmila ženy Dlouhá Třebová CZ platná
63 Houserek Tomáš muži Olomouc CZ platná
64 Hovorka Evzen muži Brno CZ platná
65 Chaloupková Jiřina ženy Brno CZ platná
66 Chemčuk Miroslav muži Rudice CZ platná
67 Chlumecký Martin muži Brno CZ platná
68 Cholevova Leona ženy Brno CZ platná
69 Janás Jan muži Brno CZ platná
70 Jančaříková Lenka (AAC Brno) ženy Brno CZ platná
71 Janhuba Luboš muži Brno CZ platná
72 Janová Petra ženy Strážek CZ platná
73 Janováč Dušan muži Černá Hora CZ platná
74 Jasenský Jan muži Brno CZ platná
75 Jelínek Aleš muži Brno CZ platná
76 Jeřábek Jakub (AC Track & Field Brno) muži Brno CZ platná
77 Jež Martin muži Brno CZ platná
78 Ježová Iveta ženy Vyškov CZ platná
79 Kačic Matej muži Brno CZ platná
80 Klapetková Beáta ženy Opava CZ platná
81 Klíma Miroslav (Maty team) muži Brno CZ platná
82 Kmoníček Marian muži Šaratice CZ platná
83 Kněžínková Renáta ženy Dačice CZ platná
84 Kočí Radek muži Chrudim CZ platná
85 Konečná Monika ženy Brno CZ platná
86 Konečný Jakub muži Luhačovice CZ platná
87 Konvalinka Petr muži Brno CZ platná
88 Kopečková Martina ženy Šlapanice CZ platná
89 Koštial Rostislav muži Mikulov CZ platná
90 Koutná Božena ženy Olomouc CZ platná
91 Koutník Tomáš muži Librantice CZ platná
92 Kovar Jaroslav muži Kuřim CZ platná
93 Králíčková Radka ženy Brno CZ platná
94 Kratochvíl Jiří muži Ivančice CZ platná
95 Krejčí František muži Brno CZ platná
96 Krutílek Ondřej muži Brno CZ platná
97 Kříž Karel muži Pozořice CZ platná
98 Kříž Michal (Track and field) muži Brno CZ platná
99 Křížová Petra ženy Viničné Šumice CZ platná
100 Kubaczynski Maciej (Karate Klub Brno) muži Brno PL platná
101 Kubínková Kamila ženy Šlapanice CZ platná
102 Kučera Josef muži Kuřim CZ platná
103 Kupecká Jana ženy Kutná Hora CZ platná
104 Langerová Simona ženy Brno CZ platná
105 Lenhart David muži Brno CZ platná
106 Leuchter Jan (TAF) muži brno CZ platná
107 Lexmaul Petr muži Brno CZ platná
108 Lichtner Ondrej muži Brno SK platná
109 Lorenc Marek muži Měnín CZ platná
110 Mádrová Lucie (Track&Field Brno) ženy Brno CZ platná
111 Martinková Michaela ženy Brno CZ platná
112 Masař Marek muži Šaratice CZ platná
113 Masař Šimon muži Šaratice CZ platná
114 Matuška Martin muži Brno CZ platná
115 Medveď Peter muži Brno SK platná
116 Mihalov Adam muži Prešov SK platná
117 Miklas Václav muži Slavičín CZ platná
118 Miklas Vojtěch muži Slavičín CZ platná
119 Miloslav Kubiš muži Brno CZ platná
120 Mlčáková Michaela ženy Rajhrad CZ platná
121 Moravec Pavel muži Brno CZ platná
122 Moučková Dana ženy Brno - Líšeň CZ platná
123 Nechvátal Pavel muži Lelekovice CZ platná
124 Němčanská Jitka ženy Brno CZ platná
125 Nešpor Martin muži Brno CZ platná
126 Netuka Marek muži Brno CZ platná
127 Novák Marek muži Brno CZ platná
128 Novák Patrik muži Sečovská Polianka SK platná
129 Novotný Ondřej muži Brno CZ platná
130 Oláhová Eva ženy Brno SK platná
131 Orlická Veronika ženy Brno CZ platná
132 Ostadal Radim muži Brno CZ platná
133 Pírek Jaroslav muži Prostějov CZ platná
134 Plašilová Lenka ženy Znojmo CZ platná
135 Poláčková Dagmar (AC Track & Field Brno) ženy Vyškov CZ platná
136 Polcarová Tereza ženy Brno CZ platná
137 Prílepok Samuel muži Zázrivá SK platná
138 Ptáček Michal muži Brno CZ platná
139 Ptáček Ondřej muži Brno CZ platná
140 Pur Václav muži Šumperk CZ platná
141 Rožnovská Tereza ženy Rajhrad CZ platná
142 Rychtář Jan muži Brno CZ platná
143 Rýpalová Pavlína ženy Valtice CZ platná
144 Řehánek Martin muži Brno CZ platná
145 Řezáč Jaroslav muži Slavkov u Brna CZ platná
146 Saxunova Kristina ženy Brno SK platná
147 Sedláčková Kateřina ženy Brno CZ platná
148 Schick Jindřich muži Brno CZ platná
149 Skryjova Zdena (4max fitness) ženy Nedvědice CZ platná
150 Slámečková Jolana ženy Brno CZ platná
151 Slunečková Denisa ženy Brno CZ platná
152 Sojkova Ivana ženy Brno CZ platná
153 Sojková Vladislava ženy Pohořelice CZ platná
154 Somrová Martina ženy Brno CZ platná
155 Sotolář Jan muži Adamov CZ platná
156 Stehlíková Hana ženy Mrákotín CZ platná
157 Stejskalová Jolana ženy Brno 28 CZ platná
158 Stratil Zbyněk muži Brno CZ platná
159 Strnadová Alena ženy Praha CZ platná
160 Svobodová Soňa (SKP KOMETA BRNO) ženy Brno CZ platná
161 Szymanik Adam (TJ Jäkl Karviná) muži Chotěbuz CZ platná
162 Szymanik Filip (TJ Jäkl Karviná) muži Chotěbuz CZ platná
163 Šik Václav muži Brno CZ platná
164 Šobová Renata ženy Měnín CZ platná
165 Špiřík Milan muži Deblín CZ platná
166 Šplíchal Jan muži Brno CZ platná
167 Šrámek Jan muži Řícmanice CZ platná
168 Šťastný Petr muži Holubice CZ platná
169 Štěpánková Hana ženy Jiříkovice CZ platná
170 Štěrbáková Nicol ženy Brno CZ platná
171 Štipčák Petr muži Nová Lhota CZ platná
172 Švestka Petr muži Brno CZ platná
173 Tecl Jan muži Troubsko CZ platná
174 Theuerová Petra ženy Brno CZ platná
175 Tlustoš David muži Brno CZ platná
176 Trčka Tomáš muži Brno CZ platná
177 Trličík Jakub muži Brno CZ platná
178 Tučková Hana ženy Olomouc CZ platná
179 Urbánek Ivan muži Hostěrádky-Rešov CZ platná
180 Valluš Marián muži Brno SK platná
181 Večeřa Pavel muži Brno CZ platná
182 Večeřová Tereza ženy brno CZ platná
183 Vejražková Petra ženy Brno-Bystrc CZ platná
184 Vejrostová Kateřina ženy Nedvědice CZ platná
185 Veselý Karel muži Brno CZ platná
186 Vintr Marek muži Brno CZ platná
187 Vondra Josef (Hvězda Pardubice z.s.) muži Červený Kostelec CZ platná
188 Vorel Tomáš muži Brno CZ platná
189 Vurbalová Hedvika ženy Brno CZ platná
190 Vybíralová Veronika ženy Olomouc CZ platná
191 Vykoupil Miloslav muži Veverská Bítýška CZ platná
192 Wiesnerová Dagmar ženy Vranov CZ platná
193 Wíttek Richard muži Rájec-Jestřebí CZ platná
194 Záleská Jana ženy Brno CZ platná
195 Zalubil Bruno muži Horni Herspice US platná
196 Zapletalová Renata ženy Brno CZ platná
197 Zikmund Pavel muži Brno CZ platná
198 Zmidlochová Renata (AC Prostějov) ženy Nezamyslice u Prostějova CZ platná
199 Zukalová Barbora ženy Šlapanice CZ platná
200 Zýka Miroslav muži Pohořelice CZ platná
201 Žárská Natálie ženy Brno CZ platná
202 Žárská Silvana ženy Brno CZ platná
  • BRNO
  • Hervis
  • Hofmann
  • Ladie's gym
  • ZON
BĚH LUŽÁNKAMI
2014 © Běh Lužánkami
Běh Lužákami