logo
  Závodník (klub) Kategorie  Město Státní
příslušnost
Stav
registrace
1 Adamík Tomáš muži Brno CZ platná
2 Adamíkova Michaela ženy Brno CZ platná
3 Ambros Jakub (AC Moravská Slavia Brno) muži Štramberk CZ platná
4 Anděl Michal muži Rapotin CZ platná
5 Bajer Václav muži Pozořice CZ platná
6 Bajusová Jana ženy Brno 18 SK platná
7 Balážová Kateřina ženy Brno CZ platná
8 Banszel Martin muži Brno CZ platná
9 Barák Roman muži Brno CZ platná
10 Bartel Petr muži Brno CZ platná
11 Bartl Tomáš muži Brno CZ platná
12 Bayer David muži Brno CZ platná
13 Bédiová Monika ženy Brno SK platná
14 Bednář Zbyněk muži Tišnov CZ platná
15 Bednářová Pavla ženy Opava CZ platná
16 Benda David muži Brno CZ platná
17 Benda Lukáš muži Brno CZ platná
18 Beňo Tomáš muži Rosice u Brna CZ platná
19 Beran Pavel muži Lelekovice CZ platná
20 Beranová Kristýna ženy Lelekovice CZ platná
21 Bezecná Vladimíra ženy Brno SK platná
22 Bialko Matus muži Brno SK platná
23 Biel Lukáš muži Brno CZ platná
24 Biel Lukáš muži Brno CZ platná
25 Bielová Monika ženy Brno CZ platná
26 Blažek Ivo muži Veverská Bítýška CZ platná
27 Bodnárová Alena ženy Prešov SK platná
28 Bohatá Tereza ženy Brno CZ platná
29 Bohuslavová Petra ženy Opatov CZ platná
30 Borusík Adam muži Jalubí CZ platná
31 Boušek Tomáš muži Brno CZ platná
32 Božoňová Lívia ženy Banská Bystrica SK platná
33 Bracinik Roman muži Brno SK platná
34 Brachtl Vojtěch (TRACK & FIELD BRNO) muži Brno CZ platná
35 Braun Jiří muži Brno CZ platná
36 Bučková Nikola ženy 5a SK platná
37 Buffa Petr muži Brno CZ platná
38 Buchtová Šárka ženy brno CZ platná
39 Bureš Antonín muži Brno CZ platná
40 Cabaj Patrik muži Brno CZ platná
41 Cejpek Jakub muži Brno CZ platná
42 Copple Shaun muži Modrice GB platná
43 Cupáková Silvie ženy Nosislav CZ platná
44 Czerner Marek muži Brno CZ platná
45 Čech Igor muži Brno CZ platná
46 Čejka Michal muži Nebovidy CZ platná
47 Čepura Jiří muži Brno CZ platná
48 Černý Karel muži Brno CZ platná
49 Čípa Jiří (Salomon-Suunto/BehejBrno.com) muži Bystré CZ platná
50 Devera Ivan muži Brno CZ platná
51 Diatka Vladimír muži Brno CZ platná
52 Dočekalová Michaela ženy Řícmanice CZ platná
53 Dohnálek Václav muži Brno CZ platná
54 Dokulilová Tereza ženy Náměšť nad Oslavou CZ platná
55 Doležalová Veronika ženy Medlov CZ platná
56 Dostál Ivo muži Olomouc CZ platná
57 Doupník Petr muži Jáchymov CZ platná
58 Dražan Libor muži Kuničky CZ platná
59 Dryšlová Kateřina ženy Brno CZ platná
60 Dufek Jan muži Hustopeče CZ platná
61 Dufková Eva ženy Tišnov CZ platná
62 Dufková Miroslava ženy Štěpánov n.S, CZ platná
63 Dundalkova Zuzana ženy Brno CZ platná
64 Ďurč Pavol muži Brno SK platná
65 Ďurčová Zuzana ženy Brno SK platná
66 Dvořáková Barbora ženy Štěpánovice CZ platná
67 Esterka Miroslav muži Brno CZ platná
68 Fabík František muži Valašské Meziříčí CZ platná
69 Fabrik Miroslav muži Brno CZ platná
70 Fabriková Blanka ženy Brno CZ platná
71 Faltus Ján muži Ilava SK platná
72 Faltusová Helena ženy Ilava SK platná
73 Ferlik Tomas muži Brno CZ platná
74 Fialová Kateřina ženy ZBÝŠOV U SLAVKOVA CZ platná
75 Fialova Lucie ženy Brno CZ platná
76 Fickerová Dana (AC Sparta Praha) ženy Brno CZ platná
77 Fikera Michal muži Brno CZ platná
78 Findura David muži Uherský Brod CZ platná
79 Fischerová Ellen ženy Hradec Králové CZ platná
80 Fischerová Jana ženy Hradec Králové CZ platná
81 Flodrov Alena ženy Brno CZ platná
82 Foral Roman muži Brno CZ platná
83 Foral Zdeněk muži Brno CZ platná
84 Fridrich Bedřich muži Uherský Brod CZ platná
85 Fridrich Martin muži Brno CZ platná
86 Friede Petr muži Brno CZ platná
87 Fuják Štěpán muži Huzová CZ platná
88 Gagová Šárka ženy Brno CZ platná
89 Gayer David muži Brno CZ platná
90 Geislerová Kateřina ženy Brno CZ platná
91 Giacko Juraj muži Štrba SK platná
92 Goczalová Petra ženy Brno CZ platná
93 Gogolín Petr muži Brno CZ platná
94 Golčiter Kamil muži Moravany CZ platná
95 Grauerová Helena ženy Brno CZ platná
96 Grimm Michal muži Brno CZ platná
97 Guilleminot Lucie ženy Brno CZ platná
98 Guilleminot Thierry muži Brno FR platná
99 Habr Zdeněk muži Brno CZ platná
100 Hájek Pavel muži Šitbořice CZ platná
101 Hájek Tomáš muži Brno CZ platná
102 Hájíček Jakub muži Domašov CZ platná
103 Hamáček Michal muži Rosice CZ platná
104 Hammerschmiedt Michal muži Brno CZ platná
105 Hanačíková Bohumila ženy Zlín CZ platná
106 Hanák Albín (AC Moravská Slavia Brno) muži Brno CZ platná
107 Hanák Jaroslav muži Koryčany CZ platná
108 Hanák Radim muži Koryčany CZ platná
109 Hanáková Renata ženy Brno CZ platná
110 Hanousková Lucie ženy Brno CZ platná
111 Hanulics Mihály (Track & Field) muži Brno HU platná
112 Haška Pavel muži Tučapy CZ platná
113 Hašpl Marcel muži Pohořelice CZ platná
114 Hégrová Ivona ženy Hostěrádky-Rešov CZ platná
115 Hejkrlík Lukáš muži Brno CZ platná
116 Hejl Bronislav muži Velké Pavlovice CZ platná
117 Herzog Martin muži Tatenice CZ platná
118 Heřmanský Jirka muži Jihlava CZ platná
119 Hillayová Marcela ženy Telč CZ platná
120 Hillayová Markéta ženy Brno CZ platná
121 Hlávka Jiří muži Brno CZ platná
122 Hlávka Miroslav muži Velké Pavlovice CZ platná
123 Hlávka Petr muži Velké Pavlovice CZ platná
124 Hodul Jakub (Družba Piešťany) muži Piešťany SK platná
125 Hons Pavel (Nevidím a běhám) muži Hrušovany u Brna CZ platná
126 Horák Roman muži Brno CZ platná
127 Horký Tomáš muži Brno - Bystrc CZ platná
128 Horniak Ivo (ZHR) muži Brno CZ platná
129 Horniaková Zita ženy Brno CZ platná
130 Hořák Jan muži Brno CZ platná
131 Houdková Ludmila ženy Dlouhá Třebová CZ platná
132 Houserek Tomáš muži Olomouc CZ platná
133 Hovorka Evžen muži Brno CZ platná
134 Hradská Eva ženy Zbýšov CZ platná
135 Hrivko Ladislav muži Poprad SK platná
136 Hrubý Dominik muži Mikulov CZ platná
137 Hubáček Tomáš muži Brno CZ platná
138 Humlíček Ondřej muži Brno CZ platná
139 Hutař Jan muži Třebíč CZ platná
140 Chaloupková Gabriela ženy Brno CZ platná
141 Chaloupková Jiřina ženy Brno CZ platná
142 Chemčuk Miroslav muži Rudice CZ platná
143 Chlumecký Martin muži Brno CZ platná
144 Chvílová Eva ženy Jalubí CZ platná
145 Ingr Jakub muži Brno CZ platná
146 Jabůrek Petr muži Brno CZ platná
147 Jakubčík Martin muži Levice SK platná
148 Jakubec Zdenek muži Boskovice CZ platná
149 Janás Pavel muži Žarošice CZ platná
150 Janásová Veronika ženy Žarošice CZ platná
151 Jančařík Petr (AAC Brno) muži Brno CZ platná
152 Jančaříková Lenka (AAC Brno) ženy Brno CZ platná
153 Janda Petr muži Brno CZ platná
154 Jandová Jana ženy Brno CZ platná
155 Janek Petr muži Brno CZ platná
156 Janek Źdeněk muži Žabčice CZ platná
157 Janhuba Luboš muži Hradec Králové CZ platná
158 Janhuba Martin muži Praha 2 CZ platná
159 Janíková Dagmar ženy Brno CZ platná
160 Janková Magda ženy Brno CZ platná
161 Jasenský Jan muži Brno CZ platná
162 Jelínek Aleš muži Brno CZ platná
163 Jelínek Jakub muži Brno, Nový Lískovec CZ platná
164 Jemelka Matouš (AC TRACK & FIELD Brno z.s.) muži Vlachovice CZ platná
165 Jíchová Ivana (TJ Nové Město na Moravě) ženy Tišnov CZ platná
166 Jíchová Karolína (AK Tišnov) ženy Brno CZ platná
167 Jírek Jan muži Žďár nad Sázavou CZ platná
168 Jocher Georg muži Brno DE platná
169 Jochmanová Magda ženy Brno CZ platná
170 Jordánová Pavlína ženy Veselí nad Moravou CZ platná
171 Julínek Roman muži Ladná CZ platná
172 Jung David muži Lanškroun CZ platná
173 Juráčková Pavlína ženy Tvrdonice CZ platná
174 Jurová Barbora ženy Brno CZ platná
175 Kaděra Petr muži Brno CZ platná
176 Kálnássy Barbora ženy Brno CZ platná
177 Kamenský Zdeněk muži Lanškroun CZ platná
178 Kára Jaroslav muži Brno CZ platná
179 Keil Jaroslav muži Praha 4 CZ platná
180 Kejklíšek Martin muži Brno CZ platná
181 Kellnerová Martina ženy Kyjov CZ platná
182 Klíma Miroslav muži Brno CZ platná
183 Klinga Jozef muži Brno SK platná
184 Kmoníček Marian muži Šaratice CZ platná
185 Kněžínková Renata ženy Dačice CZ platná
186 Kocour Martin muži Brno SK platná
187 Kočí Radek muži Chrudim CZ platná
188 Koláčková Kateřina ženy Brno CZ platná
189 Kolaja Marcel muži Brno CZ platná
190 Kolenčíková Erika ženy Močenok SK platná
191 Kolenčíková Simona ženy Močenok SK platná
192 Kolouchová Ivana ženy Brno CZ platná
193 Koloušková Veronika ženy Brno CZ platná
194 Konecná Monika ženy Brno CZ platná
195 Konečný Jakub muži Luhačovice CZ platná
196 Konečný Miroslav muži Brno CZ platná
197 Konvalinka Petr muži Brno CZ platná
198 Kopečková Martina ženy Šlapanice CZ platná
199 Kopřivová Barbora (TJ Sokol Přísnotice) ženy Žabčice CZ platná
200 Korcinová Petra ženy Kuřim CZ platná
201 Korešová Tamara ženy Blansko CZ platná
202 Kostelný Lukáš muži Troubelice CZ platná
203 Koštial Rostislav muži Mikulov CZ platná
204 Králíčková Radka ženy Brno CZ platná
205 Kratochvíl Jiří muži Ivančice CZ platná
206 Krejčí František muži Brno CZ platná
207 Krejzlík Pavel muži Kyjov CZ platná
208 Kromer Pavel muži Brno CZ platná
209 Kromerová Karolina ženy Brna CZ platná
210 Kroutilová Klára ženy Brno CZ platná
211 Krutílek Ondřej muži Brno CZ platná
212 Kryl Jakub muži Příbram 3 CZ platná
213 Kříž Karel muži Pozořice CZ platná
214 Kříž Michal (AC Track & Field Brno) muži Brno CZ platná
215 Kubaczynski Maciej muži Brno PL platná
216 Kubíčková Martina ženy Praha 10 CZ platná
217 Kubík Bedřich muži Hodonín CZ platná
218 Kubík Radomír muži Brno CZ platná
219 Kubiš Miloslav muži Brno CZ platná
220 Kučera Josef muži Rosice U Brna CZ platná
221 Kuncová Markéta ženy Rožná CZ platná
222 Kupska Martina ženy Chudcice CZ platná
223 Kupský Pavel muži Chudčice CZ platná
224 Květák Radek muži Slušovice CZ platná
225 Kysela Josef muži Brno CZ platná
226 Láníková Kateřina ženy Kroměříž CZ platná
227 Lázárová Kinga ženy Brno SK platná
228 Leischner Oldřich muži Svitavy CZ platná
229 Leisser Hana ženy Brno CZ platná
230 Leisser Jiří muži Teplice nad Bečvou CZ platná
231 Leisser Petr muži Brno CZ platná
232 Lesnerova Miloslava ženy Hustopeče u Brna CZ platná
233 Lexmaul Petr muži Brno CZ platná
234 Lichá Pavla ženy Jalubí CZ platná
235 Lichtner Ondrej muži Brno SK platná
236 Liška Miroslav muži Brno CZ platná
237 Lišková Jana ženy Brno CZ platná
238 Lofaj Martin muži Brno CZ platná
239 Loučková Dana ženy Měnín CZ platná
240 Lukeš Zdeněk muži Brno CZ platná
241 Lukovská Blanka ženy Lužice CZ platná
242 Lukovský Roman muži Lužice CZ platná
243 Mádrová Lucie (AC Track & Field Brno) ženy Brno CZ platná
244 Mach Jiří muži Jalubí CZ platná
245 Machálková Denisa ženy Brno CZ platná
246 Machalová Veronika ženy Brno CZ platná
247 Makovický Juraj muži Brno SK platná
248 Maršánová Lucie (Hvězda Pardubice) ženy Rančířov CZ platná
249 Martanová Lucie ženy Brno CZ platná
250 Martinková Michaela ženy Brno CZ platná
251 Masař Marek muži Šaratice CZ platná
252 Mátlová Kateřina ženy Brno CZ platná
253 Matoušek Vlado muži Žďár nad Sázavou CZ platná
254 Matula Radek muži Brno CZ platná
255 Matuška Jakub muži Brno CZ platná
256 Matviichuk Oleksandr (JM Demolex IPhone Bardejov ) muži Odesa UA platná
257 Miča Lumír muži Brno CZ platná
258 Mihalov Adam muži Prešov SK platná
259 Michalčíková Barbora ženy Brno SK platná
260 Mika Tomas (EasyGoRun) muži Praha CZ platná
261 Mikala Lukáš muži Míškovice CZ platná
262 Mikešová Lucie ženy Bohuslavice CZ platná
263 Miklas Václav muži Slavičín CZ platná
264 Mikulová Lucie ženy Velké Meziříčí CZ platná
265 Mitterová Kristina ženy Brno CZ platná
266 Mlčáková Michaela ženy Rajhrad CZ platná
267 Mlčochová Pavlína ženy Kunovice CZ platná
268 Mlejnkova Petra ženy Brno CZ platná
269 Mlýnková Monika ženy Brno CZ platná
270 Moldovan Vlad muži Brno RO platná
271 Mončeková Iva ženy Vyškov CZ platná
272 Moravec Pavel muži Brno CZ platná
273 Mrenica Jan muži Brno CZ platná
274 Mrkvičková Aneta ženy Brno CZ platná
275 Muráň Michal muži Vranie SK platná
276 Muráň Pavel muži Vranie SK platná
277 Muselikova Lucia ženy Brno CZ platná
278 Musil Pavel (AC MS Brno) muži Brno CZ platná
279 Musilová Kamila ženy Nový Bor CZ platná
280 Mynář Michal muži Brno CZ platná
281 Navrátilová Gabriela ženy Šlapanice CZ platná
282 Nečas Lukáš muži Lanškroun CZ platná
283 Nechvátal Pavel muži Lelekovice CZ platná
284 Němčanská Jitka ženy Brno CZ platná
285 Němec Ondřej (AK Kroměříž) muži Prusinovice CZ platná
286 Nerudová Jana ženy Brno CZ platná
287 Nešpor Martin muži Brno CZ platná
288 Netuka Marek muži Brno CZ platná
289 Nevařil Petr muži Uhersky brod CZ platná
290 Nikodem Robert muži Brno 18 CZ platná
291 Nosková Zuzka ženy Bratislava SK platná
292 Novák Marek muži Brno CZ platná
293 Nováková Vanda ženy Brno CZ platná
294 Novotný Ondřej muži Brno CZ platná
295 Očenáš Daniel muži Banská Bystrica SK platná
296 Odvářka Libor muži Hustopeče CZ platná
297 Oláhová Eva ženy Brno SK platná
298 Olejníček Lukáš (X-PARK Františkov) muži Brno CZ platná
299 Orlická Veronika ženy Měnín CZ platná
300 Ostrá Kateřina ženy Vranov CZ platná
301 Otruba Marcel muži Zázrivá SK platná
302 Pastorek Daniel muži Staré Město CZ platná
303 Pastorek Zdeněk muži Jalubí CZ platná
304 Pavelková Michaela ženy Brno CZ platná
305 Páviš Richard muži Ořechov CZ platná
306 Pavlovský Oldřich muži Brno CZ platná
307 Pavlù Andrea ženy Žďárná CZ platná
308 Pech Michal muži Brno SK platná
309 Pekárek Martin muži Brno CZ platná
310 Pelikánová Blanka ženy Bohdalov CZ platná
311 Petr Jiří (Salomon/Suunto) muži Kovalovice CZ platná
312 Petr Jiří muži Zlín CZ platná
313 Petruchová Hana ženy Zastávka u Brna CZ platná
314 Petřek Zdenek muži Brno CZ platná
315 Píšková Lenka ženy Brno - Bystrc CZ platná
316 Plašilová Lenka ženy Znojmo CZ platná
317 Pleskač Patrik muži Moravské Knínice CZ platná
318 Plchová Hana ženy Brno CZ platná
319 Pokorný Martin muži Měnín CZ platná
320 Poláková Ivana ženy Olomouc CZ platná
321 Polášek Daniel muži Brno CZ platná
322 Pospěchová Gabriela ženy Brno CZ platná
323 Pospíšil Honza muži Králíky CZ platná
324 Pospíšil Jiří muži Brno CZ platná
325 Postlerova Eva ženy Brno CZ platná
326 Predná Nikola ženy Brno CZ platná
327 Predný Jan muži Brno CZ platná
328 Prílepok Samuel muži Zázrivá SK platná
329 Prochazkova Renata ženy Brno CZ platná
330 Průša Radek muži Podivín CZ platná
331 Ptáček Michal muži Brno CZ platná
332 Ptáček Petr muži Brno CZ platná
333 Půček Martin muži Brno CZ platná
334 Pur Václav muži Šumperk CZ platná
335 Putna Radovan muži Martiněves CZ platná
336 Reggiani Tommaso muži Brno IT platná
337 Rezner Luboš muži Brno CZ platná
338 Rotrekl Petr muži Brno CZ platná
339 Rozprýmová Zuzana ženy Brno CZ platná
340 Rozvadska Marcela ženy Brno SK platná
341 Rusínová Monika ženy Brno CZ platná
342 Růžička Rostislav muži brno CZ platná
343 Řehánek Martin muži Brno CZ platná
344 Řezníčková Sára ženy Brno CZ platná
345 Sachsová Martina ženy Ivančice CZ platná
346 Saxunová Kristína ženy Brno SK platná
347 Sedláček Jiří muži Brno CZ platná
348 Severinová Jindra ženy Brno CZ platná
349 Schick Jindřich muži Brno CZ platná
350 Schimmerle Jan muži Brno CZ platná
351 Siegel Josef (AC Choceň) muži Brno CZ platná
352 Siegel Lucie ženy Brno CZ platná
353 Sikora Aleš muži Brno CZ platná
354 Skryjova Zdena ženy Nedvědice CZ platná
355 Slavíčková Šárka ženy Jablonné nad Orlicí CZ platná
356 Smatrychenka Siarhei muži Brno BY platná
357 Smrčková Jana (RSFK-#makameo106proFanu) ženy Lesní Hluboké 75 CZ platná
358 Sojková Ivana ženy Brno CZ platná
359 Sotolář Jan muži Adamov CZ platná
360 Sotolářová Martina ženy Adamov CZ platná
361 Soukupová Magdaléna ženy Jaroměřice nad Rokytnou CZ platná
362 Spargel Ladislav muži Brno CZ platná
363 Starigazda Michal muži Brno SK platná
364 Stehlík Pavel muži Hostěrádky-Rešov CZ platná
365 Stehlíková Hana ženy Mrákotín CZ platná
366 Stejskalová Jolana ženy Brno CZ platná
367 Strakova Barbora ženy Bělotín 212 CZ platná
368 Stránská Lenka ženy Zbýšov CZ platná
369 Stratil Zbyněk muži Brno CZ platná
370 Svobodová Soňa (SKP Kometa BRNO) ženy Brno CZ platná
371 Szymanik Adam muži Chotěbuz CZ platná
372 Szymanik Filip muži Chotěbuz CZ platná
373 Šacl Jiří (Hvězda Pardubice) muži Nové Město na Moravě CZ platná
374 Šenkyřík Jaroslav muži Brno CZ platná
375 Ševčík Miklošková Ivana ženy Brno CZ platná
376 Šik Václav muži Brno CZ platná
377 Širůček Petr muži Dolní Loučky CZ platná
378 Širůčková Martina ženy DOLNI LOUCKY CZ platná
379 Škarabellová Katka ženy Olomouc CZ platná
380 Škarabellová Marcela ženy Olomouc CZ platná
381 Škarabellová Monika ženy Olomouc CZ platná
382 Špiřík Milan muži Deblín CZ platná
383 Šplíchal Jan muži Brno CZ platná
384 Špulák Michal muži Jihlava CZ platná
385 Šrámek Jan muži Řícmanice CZ platná
386 Šrámek Petr muži Praha 3 CZ platná
387 Šrot Jan muži Židlochovice CZ platná
388 Šťastná Iva ženy Tišnov CZ platná
389 Šťastný Petr muži Holubice CZ platná
390 Štětina Lukáš muži Letovice CZ platná
391 Šuhajda Libor muži Tišnov CZ platná
392 Šutvajová Zuzana ženy Dolný Kubín SK platná
393 Švajdová Eva ženy Zašová CZ platná
394 Švec Jan muži Olomouc CZ platná
395 Švejda Jan muži Zastávka CZ platná
396 Švestka Petr muži Brno CZ platná
397 Ťápal Adam muži Brno CZ platná
398 Ťápalová Veronika ženy Brno CZ platná
399 Tecl Jan muži Troubsko CZ platná
400 Tehlár Milan muži Brno CZ platná
401 Tejkl Aleš muži Bzenec CZ platná
402 Tichák Jan muži Lažany CZ platná
403 Tichý Martin muži Jablonné nad Orlicí CZ platná
404 Tinka Petr muži Miroslav CZ platná
405 Tlustoš David muži Brno CZ platná
406 Tokár Juraj muži Brno SK platná
407 Tomášek Pavel muži Brno CZ platná
408 Tomek Roman muži Brno CZ platná
409 Tomeš Adam (TJ Sokol Moravský Písek) muži Brno CZ platná
410 Topinková Lenka (AC Moravská Slavia Brno) ženy Brno CZ platná
411 Trávníková Pavlína ženy Brno CZ platná
412 Trčková Romana ženy Měnín CZ platná
413 Trňák Michal muži Brno CZ platná
414 Tuček Jiří muži Olomouc CZ platná
415 Tučková Hana ženy Olomouc CZ platná
416 Uhlir Dalibor muži Brno CZ platná
417 Uhlířova Martina ženy Brno CZ platná
418 Uhrová Helena ženy Čeladná CZ platná
419 Urbánek Ivan muži Hostěrádky-Rešov CZ platná
420 Urbánková Alfery Hana (AC Moravská Slavia Brno) ženy Brno CZ platná
421 Vacková Kateřina ženy Střílky CZ platná
422 Vaculová Lucie (AC Moravská Slavia - RUN&MUM) ženy Lelekovice CZ platná
423 Vaculová Petra ženy Přerov CZ platná
424 Válková Zuzana ženy Brno 21 CZ platná
425 Valluš Marián muži Brno SK platná
426 Vaněk Roman muži Staré Město CZ platná
427 Vantuchová Dita ženy Moravany CZ platná
428 Vašíček Petr muži Brno CZ platná
429 Večeřa Pavel muži Brno CZ platná
430 Vejrostová Hana ženy Lukovany CZ platná
431 Vejrostová Kateřina ženy Nedvědice CZ platná
432 Veselý Karel muži Brno CZ platná
433 Vintr Marek muži Brno CZ platná
434 Virdzeková Alžbeta ženy Brno SK platná
435 Vít Ondřej muži Brno CZ platná
436 Vlkovský Vojtěch muži Česká Ves CZ platná
437 Vojtíšek Tomáš (AC Moravská Slavia Brno) muži Brno CZ platná
438 Vondra Josef (Hvezda Pardubice z.s.) muži Velké Poříčí CZ platná
439 Vrbka David muži Modřice CZ platná
440 Vrša Martin muži Žďár nad Sézavou CZ platná
441 Vrzalová Eva ženy Brno CZ platná
442 Vybíralová Veronika ženy Olomouc CZ platná
443 Vykoupil Miloslav muži Veverská Bítýška CZ platná
444 Vyskot Tomáš muži Brno CZ platná
445 Wíttek Richard muži Rájec-Jestřebí CZ platná
446 Zahradníček Jakub muži Brno CZ platná
447 Zahradníček Tomáš muži Brno CZ platná
448 Zahradník Václav muži Brno CZ platná
449 Zalubil Bruno muži Horni Herspice US platná
450 Zapletal Bronislav muži Velké Bílovice CZ platná
451 Zedníček Michal muži Brno CZ platná
452 Zemaník Jakub (SSK Vítkovice) muži Ostravice CZ platná
453 Zendulka Jan muži Brno CZ platná
454 Zhoř Ondřej muži Brumov CZ platná
455 Zmidlochová-Kaňová Renata (AC Prostějov) ženy Nezamyslice u Prostějova CZ platná
456 Znebejánek Jiří muži Brno CZ platná
457 Zošák Matúš muži Brno SK platná
458 Zoul Martin muži Rousínov u Vyškova CZ platná
459 Zrilić Nicole ženy Brno CZ platná
460 Zukalová Barbora ženy Šlapanice CZ platná
461 Žáková Lenka ženy Modřice CZ platná
462 Žákovská Vlasta ženy Brno CZ platná
463 Žižková Nikola ženy Oslavany CZ platná
464 Žundálek Martin muži Brno CZ platná
  • BRNO
  • Hervis
  • SULOV
  • Hofmann
  • Ladie's gym
  • LifeFit
BĚH LUŽÁNKAMI
2014 © Běh Lužánkami
Běh Lužákami