logo
  Participant's name Category  City Nationality Registration
1 Albastová Slavěna ženy Brno CZ valid
2 Almer Luboš muži Velká Bíteš CZ valid
3 Báborová Hana ženy Brno CZ valid
4 Bajer Václav muži Pozořice CZ valid
5 Baše Vladimír muži Strání CZ valid
6 Bayer David muži Brno CZ valid
7 Bednář Petr muži Opava CZ valid
8 Bednář Zbyněk (AK Tišnov) muži Tišnov CZ valid
9 Bednářová Pavla ženy Ostopovice CZ valid
10 Benda Lukáš muži Brno CZ valid
11 Beran Vojtěch muži Stritez U Jihlavy CZ valid
12 Beranová Kristýna ženy Brno CZ valid
13 Bezecná Vladimíra ženy Brno SK valid
14 Bialko Matúš muži Brno SK valid
15 Biel Lukáš muži Brno CZ valid
16 Blaha Petr muži Šaratice CZ valid
17 Blažek Ivo muži Veverská Bítýška CZ valid
18 Bořecká Barbora ženy Brno CZ valid
19 Boušek Tomáš muži Brno CZ valid
20 Brančík Pavel muži Moravany CZ valid
21 Braun Jiří muži Brno CZ valid
22 Brega Andrea muži Brno IT valid
23 Bučková Martina ženy Brno CZ valid
24 Buchta Filip muži Brno CZ valid
25 Bujáček Jakub muži Uherský Brod CZ valid
26 Buková Šárka ženy Velké Meziříčí CZ valid
27 Bureš Michal muži Dolní Újezd CZ valid
28 Burša Lukáš muži Pozlovice CZ valid
29 Buttafoco Laura ženy Brno CZ valid
30 Buttafoco Marco muži Brno CZ valid
31 Cabaj Patrik muži Brno CZ valid
32 Cenek Ivo muži Morkovice-Slížany CZ valid
33 Cieslarová Radka ženy Kladno CZ valid
34 Cisko Františk muži Brno SK valid
35 Copple Shaun muži Modrice GB valid
36 Čech Igor muži Brno CZ valid
37 Černická Lenka ženy Brno SK valid
38 Černý Karel muži Brno CZ valid
39 Červinková Michaela ženy Brno CZ valid
40 Čišecký Roman muži Brno SK valid
41 Čupr Jiří muži Brno CZ valid
42 Daňková Barbora ženy Brno CZ valid
43 Diatka Vladimír muži Brno CZ valid
44 Dlouhá Adriana ženy Brno CZ valid
45 Dlouhý Ivo muži Brno CZ valid
46 Dlouhý Ivo muži Brno CZ valid
47 Dobešová Monika ženy Brno CZ valid
48 Dokulilová Tereza ženy Brno - Černá pole CZ valid
49 Dolniak Martin muži Brno SK valid
50 Dorko Patrik muži Prešov SK valid
51 Dostál Jan muži Brno CZ valid
52 Doubkova Kateřina ženy Brno CZ valid
53 Doubravova Lenka ženy Olomouc CZ valid
54 Doupník Petr muži Jáchymov CZ valid
55 Dražan Libor muži Kuničky CZ valid
56 Dufková Miroslava ženy Bystřice nad Pernštejnem CZ valid
57 Dvořáková Bára ženy Štěpánovice CZ valid
58 Dvořáková Iva ženy Mokrá - Horákov CZ valid
59 Fabrik Mirek muži Brno CZ valid
60 Fabriková Blanka ženy Brno CZ valid
61 Fagan Michelle ženy Brno IE valid
62 Faltus Ján muži Ilava SK valid
63 Faltusová Helena ženy Ilava SK valid
64 Fanfrdla Dalimil muži Brno CZ valid
65 Felsingerová Zuzana ženy Slavkov u Brna CZ valid
66 Ferlik Tomas muži Brno CZ valid
67 Fialová Kateřina ženy Zbýšov CZ valid
68 Fialová Lucie ženy Brno CZ valid
69 Fikera Marek muži Brno CZ valid
70 Fikera Michal muži Brno CZ valid
71 Findura David muži Uherský Brod CZ valid
72 Fišar Vratislav muži Brno CZ valid
73 Florianova Barbora ženy Brno CZ valid
74 Folwarczná Tereza ženy Havířov CZ valid
75 Foral Roman muži Brno CZ valid
76 Franková Leona ženy Brno CZ valid
77 Frehar Jiří muži Držovice CZ valid
78 Fridrich Bedřich muži Uherský Brod CZ valid
79 Fridrichová Vendula ženy Brno CZ valid
80 Friede Petr muži Brno-Lisen CZ valid
81 Fuček Denis muži Brno SK valid
82 Gago Viliam muži Brno CZ valid
83 Gagová Šárka ženy Brno CZ valid
84 Gáliková Zuzana ženy Brno SK valid
85 García Rafael José muži Brno ES valid
86 Gavalierová Veronika ženy Hodejov SK valid
87 Gavlasová Magdaléna ženy Brno CZ valid
88 Gayer David muži Brno CZ valid
89 Goczalová Petra ženy Brno CZ valid
90 Grauerová Helena ženy Brno 39 CZ valid
91 Grimm Michal muži Brno CZ valid
92 Grot Matěj muži Hrušky CZ valid
93 Guilleminot Thierry muži Brno FR valid
94 Gulas Rudolf muži Prešov SK valid
95 Guľas Vladimír muži Prešov SK valid
96 Habr Ondřej (AC Track & Field Brno) muži Brno CZ valid
97 Habr Zdeněk muži Brno CZ valid
98 Habrda Jan muži Brno CZ valid
99 Habrda Luděk muži Brno CZ valid
100 Hájek Pavel muži Šitbořice CZ valid
101 Hájek Tomáš muži Žďár nad Sázavou CZ valid
102 Hájek Tomáš muži Okrouhlice CZ valid
103 Hammami Solwen muži Brno TN valid
104 Hammerschmiedt Michal muži Brno CZ valid
105 Hanačíková Bohumila ženy Zlín CZ valid
106 Hanák Albín (AC Moravská Slavia Brno) muži Brno CZ valid
107 Haník Zdeněk muži Nymburk CZ valid
108 Haníková Adéla ženy Nymburk CZ valid
109 Hanousková Lucie ženy Brno CZ valid
110 Hanulics Mihály (AC Track & Field Brno) muži Brno HU valid
111 Haška Pavel muži Tučapy CZ valid
112 Hašpl Marcel muži Pohořelice CZ valid
113 Hegr Jan (Nevidím a běhám) muži Brno CZ valid
114 Helis Luděk muži Brno CZ valid
115 Hillayová Marcela ženy Telč CZ valid
116 Hlávka Petr muži Velké Pavlovice CZ valid
117 Hodul Jakub (Družba Piešťany) muži Piešťany SK valid
118 Holičková Alžbeta ženy Brno SK valid
119 Homolova Zuzana ženy Brno SK valid
120 Hornych Marcel muži Sezemice CZ valid
121 Hošák Dalibir muži Brno CZ valid
122 Hošková Kristýna ženy Brno CZ valid
123 Houdková Ludmila ženy Dlouhá Třebová CZ valid
124 Houserek Tomáš muži Olomouc CZ valid
125 Hovorka Evzen muži Brno CZ valid
126 Hrdová Zuzana ženy Brno CZ valid
127 Hromeková Kristína ženy Brno SK valid
128 Hublova Kamila ženy Hodonin CZ valid
129 Chaloupková Jiřina ženy Brno CZ valid
130 Chemčuk Miroslav muži Rudice CZ valid
131 Chlumecký Martin muži Brno CZ valid
132 Cholevova Leona ženy Brno CZ valid
133 Chrascina Marek (Tj Tž Třinec) muži Jablunkov CZ valid
134 Jadavan Rostislav muži Brno CZ valid
135 Janás Jan muži Brno CZ valid
136 Jančaříková Lenka (AAC Brno) ženy Brno CZ valid
137 Janek Tomáš muži Bojkovice CZ valid
138 Janhuba Luboš muži Brno CZ valid
139 Janhuba Martin muži Praha 10 - Vršovice CZ valid
140 Janová Petra ženy Strážek CZ valid
141 Janováč Dušan muži Černá Hora CZ valid
142 Jarušauskas Tomáš muži Brno CZ valid
143 Jasenský Jan muži Brno CZ valid
144 Jašek Michal muži Brno CZ valid
145 Jašíček Radek muži Brno CZ valid
146 Jelínek Aleš muži Brno CZ valid
147 Jelínková Lenka ženy Zastávka CZ valid
148 Jeřábek Jakub (AC Track & Field Brno) muži Brno CZ valid
149 Jež Martin muži Brno CZ valid
150 Ježová Iveta ženy Vyškov CZ valid
151 Jíchová Karolína ženy Brno CZ valid
152 Jocher Georg muži Brno DE valid
153 Julínková Hana ženy Brno CZ valid
154 Kačic Matej muži Brno CZ valid
155 Kálnássy Barbora (Running Zone) ženy Brno CZ valid
156 Kalousová Eliška (AK Olymp Brno, spolek) ženy Ústí nad Orlicí CZ valid
157 Kalová Jitka ženy Brno CZ valid
158 Kaňka Jan (Český běžecký klub) muži Zlín CZ valid
159 Karkoskova Lucie ženy Brno CZ valid
160 Kaštánková Kristýna ženy Brno CZ valid
161 Kirš Michal muži Brno CZ valid
162 Klapetková Beáta ženy Opava CZ valid
163 Klíma Miroslav (Maty team) muži Brno CZ valid
164 Kmoníček Marian muži Šaratice CZ valid
165 Kněžínková Renáta ženy Dačice CZ valid
166 Kočí Radek muži Chrudim CZ valid
167 Kolář Jiří muži Brno CZ valid
168 Kolářová Šárka ženy Brno CZ valid
169 Kolečkářová Gabriela ženy Viničné Šumice CZ valid
170 Kolmanová Lucie ženy Brno CZ valid
171 Konečná Monika ženy Brno CZ valid
172 Konečný Jakub muži Luhačovice CZ valid
173 Konvalinka Petr muži Brno CZ valid
174 Kopečková Martina ženy Šlapanice CZ valid
175 Kopřivová Barbora (VSK Univerzita Brno/TJ Sokol Přísnotice) ženy Žabčice CZ valid
176 Korgo David muži Blansko CZ valid
177 Koštial Rostislav muži Mikulov CZ valid
178 Koutná Božena ženy Olomouc CZ valid
179 Koutník Tomáš muži Librantice CZ valid
180 Kovar Jaroslav muži Kuřim CZ valid
181 Krajíčková Marika ženy Brno- Židenice CZ valid
182 Králíčková Radka ženy Brno CZ valid
183 Krasula Josef muži Šternberk CZ valid
184 Krátký Pavel muži Olomučany CZ valid
185 Kratochvíl Jiří muži Ivančice CZ valid
186 Krejčí František muži Brno CZ valid
187 Krejčí Pavel muži Drásov CZ valid
188 Kresta Roman muži Brno CZ valid
189 Krupicová Jana ženy Brno CZ valid
190 Krutílek Ondřej muži Brno CZ valid
191 Kříž Karel muži Pozořice CZ valid
192 Kříž Michal (Track and field) muži Brno CZ valid
193 Křížová Petra ženy Viničné Šumice CZ valid
194 Kubaczynski Maciej (Karate Klub Brno) muži Brno PL valid
195 Kubálek Lukáš muži Pardubice CZ valid
196 Kubenková Zuzana ženy Lozorno CZ valid
197 Kubík Bedřich muži Hodonín CZ valid
198 Kubík Radomír muži Brno CZ valid
199 Kubínková Kamila ženy Šlapanice CZ valid
200 Kubuš Marek muži Moravany SK valid
201 Kucián Michal muži Staré Hradiště CZ valid
202 Kučera Josef muži Kuřim CZ valid
203 Kundrát Jaroslav (AK Tišnov) muži Tišnov CZ valid
204 Kunitzký Erik muži Tetčice CZ valid
205 Kunitzký Vít muži Tetčice CZ valid
206 Kupcová Tereza ženy Brno CZ valid
207 Kupecká Jana ženy Kutná Hora CZ valid
208 Langerová Simona ženy Brno CZ valid
209 Leisser Hana ženy Brno-Řečkovice a Mokrá Hora CZ valid
210 Leisser Petr muži Brno CZ valid
211 Lenhart David muži Brno CZ valid
212 Leuchter Jan (TAF) muži brno CZ valid
213 Lexmaul Petr muži Brno CZ valid
214 Lichtner Ondrej muži Brno SK valid
215 Líšková Marianna ženy Brno SK valid
216 Lopez Jose muži Alcorcon ES valid
217 Lorenc Marek muži Měnín CZ valid
218 Mádrová Lucie (Track&Field Brno) ženy Brno CZ valid
219 Mahdal Petr muži Uherský Brod - Havřice CZ valid
220 Malatinský Pavel muži Brno CZ valid
221 Marko Tibor muži Brno CZ valid
222 Martináková Kateřina ženy nivnice CZ valid
223 Martinec Jindřich (AC Moravská Slavia Brno) muži brno CZ valid
224 Martinková Michaela ženy Brno CZ valid
225 Masař Marek muži Šaratice CZ valid
226 Masař Šimon muži Šaratice CZ valid
227 Mastráková Barbora ženy Oravský Podzámok SK valid
228 Mastráková Júlia ženy Oravský Podzámok CZ valid
229 Matejovič Daniel muži Ostrava CZ valid
230 Matoušek Vlado muži Žďár nad Sázavou CZ valid
231 Matušík David muži Veselíčko CZ valid
232 Matuška Jakub muži Brno CZ valid
233 Matuška Martin muži Brno CZ valid
234 Mazáčová Markéta ženy Otrokovice CZ valid
235 Medveď Peter muži Brno SK valid
236 Míč Robert (VSK Univerzita Brno) muži Kuřim CZ valid
237 Mihalov Adam muži Prešov SK valid
238 Mikeš Petr muži Brno CZ valid
239 Miklas Václav muži Slavičín CZ valid
240 Miklas Vojtěch muži Slavičín CZ valid
241 Miklová Andrea (K.O.B.A.L.T.) ženy Uherský Ostroh CZ valid
242 Miloslav Kubiš muži Brno CZ valid
243 Mlčáková Michaela ženy Rajhrad CZ valid
244 Mlčochová Pavlína ženy Kunovice CZ valid
245 Mondeková Anna ženy Mikulovice CZ valid
246 Moravec Pavel muži Brno CZ valid
247 Moučková Dana ženy Brno - Líšeň CZ valid
248 Moudrá Erika ženy Brno CZ valid
249 Mrázek Petr (SK HASIČI Brno - Orel Vyškov) muži Luleč CZ valid
250 Mrhacova Zuzana ženy Brno CZ valid
251 Mrvová Žaneta ženy Bratislava SK valid
252 Musilová Kamila ženy Praha 9 CZ valid
253 Musilová Zuzana ženy Mokrá Horákov CZ valid
254 Navrátil Tomáš (AK Asics Kroměříž) muži Kroměříž CZ valid
255 Nechvátal Pavel muži Lelekovice CZ valid
256 Němčanská Jitka ženy Brno CZ valid
257 Nesrsta Libor muži Blansko CZ valid
258 Nešpor Martin muži Brno CZ valid
259 Novák Marek muži Brno CZ valid
260 Novák Patrik muži Sečovská Polianka SK valid
261 Nováková Vanda ženy Brno CZ valid
262 Novotná Barbora ženy Brno CZ valid
263 Ocenaskova Vladimíra ženy Uherský Ostroh CZ valid
264 Oláhová Eva ženy Brno SK valid
265 Olejníček Lukáš (X-PARK Františkov) muži Brno CZ valid
266 Ondreková Zuzana ženy Mútne SK valid
267 Ondroušek Jan muži Brno-střed CZ valid
268 Orel Marek muži Brno CZ valid
269 Orlická Veronika ženy Brno CZ valid
270 Ostadal Radim muži Brno CZ valid
271 Pavelka Ondřej muži Zlín CZ valid
272 Páviš Richard muži Ořechov CZ valid
273 Pavlačková Jana ženy Brno CZ valid
274 Pavlovský Oldřich muži Brno CZ valid
275 Pekař Tomáš muži Brno CZ valid
276 Peruňská Daniela ženy Brno CZ valid
277 Petr Jiří muži Zlín CZ valid
278 Petr Jiří (SALOMON/SUUNTO) muži Kovalovice CZ valid
279 Petrová Katarína ženy Brno Venkov CZ valid
280 Petříček Tomáš muži Brno-Líšeň CZ valid
281 Pilátiková Natália ženy Veličná SK valid
282 Pírek Jaroslav muži Prostějov CZ valid
283 Píšková Lenka ženy Brno CZ valid
284 Plašilová Lenka ženy Znojmo CZ valid
285 Podjukl Vojtěch (SK Hranice / ONěmec.cz) muži Praha 4 CZ valid
286 Poduška Jan muži Brno CZ valid
287 Poláčková Dagmar (AC Track & Field Brno) ženy Vyškov CZ valid
288 Polcarová Tereza ženy Brno CZ valid
289 Pospíšil Jan muži Dolní Morava CZ valid
290 Pospíšil Jiří muži Brno CZ valid
291 Pospíšil Pavel muži Tasov CZ valid
292 Predný Jan muži Brno CZ valid
293 Prílepok Samuel muži Zázrivá SK valid
294 Přecechtěl Dalibor muži Brno CZ valid
295 Příkazská Lenka ženy Brno CZ valid
296 Ptáček Michal muži Brno CZ valid
297 Ptáček Ondřej muži Brno CZ valid
298 Pur Václav muži Šumperk CZ valid
299 Putna Radovan muži Brno CZ valid
300 Pytelová Veronika ženy Brno CZ valid
301 Rezner Luboš muži Brno - střed CZ valid
302 Rozprýmová Zuzana ženy Brno CZ valid
303 Rožnovská Tereza ženy Rajhrad CZ valid
304 Ryba Lukáš muži Lipůvka CZ valid
305 Rychtář Jan muži Brno CZ valid
306 Rýpalová Pavlína ženy Valtice CZ valid
307 Řehánek Martin muži Brno CZ valid
308 Řezáč Jaroslav muži Slavkov u Brna CZ valid
309 Řezníček Michal muži Brno CZ valid
310 Řezníčková Sára ženy Brno CZ valid
311 Saxunova Kristina ženy Brno SK valid
312 Schick Jindřich muži Brno CZ valid
313 Schmidtová Zuzana (EXTRA Brno ) ženy Brno CZ valid
314 Schneider Ondřej muži Brno CZ valid
315 Skalická Lenka ženy Mohelnice CZ valid
316 Skryjova Zdena (4max fitness) ženy Nedvědice CZ valid
317 Sladký Tomáš muži Brno CZ valid
318 Slámečková Jolana ženy Brno CZ valid
319 Slatina František (AC Moravská Slavia Brno) muži Brno CZ valid
320 Slunečková Denisa ženy Brno CZ valid
321 Sojkova Ivana ženy Brno CZ valid
322 Sojková Vladislava ženy Pohořelice CZ valid
323 Somrová Martina ženy Brno CZ valid
324 Sotolář Jan muži Adamov CZ valid
325 Staněk Lukáš muži Křetín CZ valid
326 Stehlíková Hana ženy Mrákotín CZ valid
327 Stejskalová Jolana ženy Brno 28 CZ valid
328 Stožická Jana ženy Jičín CZ valid
329 Straková Barbora ženy Brno CZ valid
330 Stratil Zbyněk muži Brno CZ valid
331 Strnadová Alena ženy Praha CZ valid
332 Strycek Tomas muži Brno CZ valid
333 Suková Zdeňka ženy Nížkovice CZ valid
334 Svobodová Soňa (SKP KOMETA BRNO) ženy Brno CZ valid
335 Szymanik Adam (TJ Jäkl Karviná) muži Chotěbuz CZ valid
336 Szymanik Filip (TJ Jäkl Karviná) muži Chotěbuz CZ valid
337 Šigut Ladislav muži Brno CZ valid
338 Šik Václav muži Brno CZ valid
339 Šíma Michal muži Brno CZ valid
340 Šnajdárková Jana ženy Brno CZ valid
341 Šobová Renata ženy Měnín CZ valid
342 Šosová Adéla ženy Brno CZ valid
343 Špiřík Milan muži Deblín CZ valid
344 Šplíchal Jan muži Brno CZ valid
345 Šrámek Jan muži Řícmanice CZ valid
346 Šrámek Petr muži Rapotín CZ valid
347 Šrámek Zdeněk muži Brno CZ valid
348 Šťastný Petr muži Holubice CZ valid
349 Štéc Petr (RBZ PRAHA) muži Praha CZ valid
350 Štěpánková Hana ženy Jiříkovice CZ valid
351 Štěrbáková Nicol ženy Brno CZ valid
352 Štipčák Petr muži Nová Lhota CZ valid
353 Švehla Přemysl muži Šlapanice CZ valid
354 Švehlová Markéta ženy Šlapanice CZ valid
355 Švestka Petr muži Brno CZ valid
356 Tecl Jan muži Troubsko CZ valid
357 Tejkl Aleš muži Bzenec CZ valid
358 Theuerová Petra ženy Brno CZ valid
359 Tichák Jan muži Brno CZ valid
360 Tlustoš David muži Brno CZ valid
361 Tomčová Denisa ženy Brno CZ valid
362 Tomek Roman muži Brno CZ valid
363 Trčka Tomáš muži Brno CZ valid
364 Trličík Jakub muži Brno CZ valid
365 Trtílek František muži Brno CZ valid
366 Trtílková Hana ženy Brno CZ valid
367 Tučková Hana ženy Olomouc CZ valid
368 Urbánek Ivan muži Hostěrádky-Rešov CZ valid
369 Vaculík Martin muži Brno CZ valid
370 Valášková Lada ženy Brno CZ valid
371 Valluš Marián muži Brno SK valid
372 Vašíček Petr muži Brno CZ valid
373 Večeřa Pavel muži Brno CZ valid
374 Večeřová Tereza ženy brno CZ valid
375 Vejražková Petra ženy Brno-Bystrc CZ valid
376 Vejrostová Kateřina ženy Nedvědice CZ valid
377 Venc Lukáš muži Chotěboř CZ valid
378 Veselý Karel muži Brno CZ valid
379 Vintr Marek muži Brno CZ valid
380 Vintrová Anna ženy Moravany u Brna CZ valid
381 Virdzeková Alžbeta ženy Brno SK valid
382 Vobrová Nikola ženy Brno CZ valid
383 Vodrážka Michal muži Brno CZ valid
384 Vondra Josef (Hvězda Pardubice z.s.) muži Červený Kostelec CZ valid
385 Vorel Tomáš muži Brno CZ valid
386 Vurbalová Hedvika ženy Brno CZ valid
387 Vybíral Martin muži Brno CZ valid
388 Vybíralová Veronika ženy Olomouc CZ valid
389 Vykoupil Miloslav muži Veverská Bítýška CZ valid
390 Vyskot Tomáš muži Brno CZ valid
391 Wegscheider Zdeněk muži Nevojice CZ valid
392 Wiesnerová Dagmar ženy Vranov CZ valid
393 Wíttek Richard muži Rájec-Jestřebí CZ valid
394 Zachar Viktor muži Piešťany SK valid
395 Zachariášová Alice (Ak Olymp Brno) ženy Brno CZ valid
396 Zachoval Zdeněk muži Březina CZ valid
397 Záleská Jana ženy Brno CZ valid
398 Zalubil Bruno muži Horni Herspice US valid
399 Zalubil Zdenko (AŠK Grafobal Skalica) muži Skalica SK valid
400 Zámečník Stanislav muži Piešťany SK valid
401 Zapletalová Renata ženy Brno CZ valid
402 Zavadilova Denisa ženy Brno CZ valid
403 Zedníček Michal muži Brno CZ valid
404 Zelinka Martin muži Drevnovice CZ valid
405 Zemanová Pavla ženy Brno CZ valid
406 Zikmund Pavel muži Brno CZ valid
407 Zmidlochová Renata (AC Prostějov) ženy Nezamyslice u Prostějova CZ valid
408 Zradula Lukáš muži Brno SK valid
409 Zukalová Barbora ženy Šlapanice CZ valid
410 Zýka Miroslav muži Pohořelice CZ valid
411 Žákovská Vlasta ženy Radkovice u Hrotovic CZ valid
412 Žárská Natálie ženy Brno CZ valid
413 Žárská Silvana ženy Brno CZ valid
  • BRNO
  • Hervis
  • Hofmann
  • Ladie's gym
  • ZON
BĚH LUŽÁNKAMI
Běh Lužákami