logo

 

1946

Tomáš ŠALÉ

Sokol Brno I

1947

Jan ZUBATÝ - SKLENSKÝ

SK Židenice

1948

Antonín SLAVÍK

Sokol Brno I

1949

Jaroslav SLAVÍČEK

Sokol Olomouc

1950

Václav AIM

ATK Praha

1951

Jaroslav SLAVÍČEK

Sokol Olomouc

1952

Václav MELICHAŘÍK

Sokol Valašské Meziříčí

1953

Bohumír ZHÁŇAL

Slávia VŠ Brno

1954

Jaroslav SLAVÍČEK

Sokol Olomouc

1955

Vlastimil BRLICA

Spartak Přerov

1956

Josef BILAVČÍK

Slavia VŠ Brno

1957

Miroslav JUREK

Spartak ZJŠ Brno

1958

Miroslav JUREK

Spartak ZJŠ Brno

1959

Miroslav JUREK

Spartak ZJŠ Brno

1960

Josef BILAVČÍK

Spartak Uherské Hradiště

1961

Bohumír ZHÁŇAL

TJ Gottwaldov

1962

Ladislav KOSTOLANYI

Spartak ZJŠ Brno

1963

Bohumil ZÍTKA

Dukla Vyškov

1964

Jaroslav PETER

Spartak ZJŠ Brno

1965

Vladimír VEJVANČICKÝ

TJ Gottwaldov

1966

Miroslav JŮZA

Spartak ZJŠ Brno

1967

Miroslav JŮZA

Spartak ZJŠ Brno

1968

Vladimír DUDA

TŽ Třinec

1969

Vladimír DUDA

TŽ Třinec

1970

Miroslav JŮZA

Zbrojovka Brno

1971

Jaroslav KOCOUREK

Technika Brno

1972

Jaroslav KOCOUREK

Technika Brno

1973

Karel GÁBA

TJ Gottwaldov

1974

Jaroslav KOCOUREK

Technika Brno

1975

Miloslav KALÁB

Technika Brno

1976

Jaroslav KOCOUREK

Technika Brno

1977

Antonín KOPECKÝ

Technika Brno

1978

Antonín KOPECKÝ

Technika Brno

1979

Jaroslav KOCOUREK

Zbrojovka Brno

1980

Miroslav ZOUBEK

RH Praha

1981  

Lubomír TESÁČEK 

Dukla Praha

1981  

Lubomír TESÁČEK 

Dukla Praha

1982

Antonín KOPECKÝ

Lokomotiva Břeclav

1983

Zdeněk MORAVČÍK

RH Praha

1984

Jiří FLORIÁN

Zbrojovka Brno

1985

Tomáš KOSMÁK

Technika Brno

1986

Miroslav ZOUBEK

Zbrojovka Brno

1987

Zdeněk MORAVČÍK

RH Praha

1988

Miroslav ZOUBEK

Zbrojovka Brno

1989

Jiří FLORIÁN

Zbrojovka Brno

1990

Jiří FLORIÁN

Dukla Klatovy

1991

Daniel ORÁLEK

Technika Brno

1992

Luděk HUDÁK

Technika Brno

1993

Petr KADLEC

Jablonec

1994

Michael NEJEDLÝ

Dukla Praha

1995

Luděk HUDÁK

Technika Brno

1996

Martin KLEIBL

Otrokovice

1997

Pavel BABĚRÁD

Moravská Slávia Brno

1998

Pavol KLIMEŠ

Čejkovice

1999

Luděk HUDÁK

Technika Brno

2000

Luděk HUDÁK

RPG Brno

2001

Martin KLEIBL

Moravská Slávia Brno

2002

Aleš KOTYZA

Sokol Bučovice

2003

Petr HUBÁČEK

Nové Město na Moravě

2004

Petr KOTYZA

VSK Univerzita Brno

2005

Daniel ORÁLEK

Moravská Slávia Brno

2006

 

Daniel ORÁLEK

Moravská Slávia Brno

Lucie SKÝBOVÁ

ACP Olymp Brno 

2007

 

Jakub BURGHARDT

Poland

Milada BAREŠOVÁ

Skalice

2008

 

Jakub BURGHARDT

Poland

Martina BAŘINOVÁ

SK Přerov

2009

 

Feyissa MOSSISA

Ethiopia

Jiřina KOCIÁNOVÁ

AHA Vyškov

2010

 

Jakub BURGHARDT

Poland

Lenka JIŘÍČKOVÁ

---

2011

 

Albert MINCZÉR

Hungary

Ildikó PAPP

Hungary

2012

 

László TÓTH

Hungary

Zita KÁCSER

Hungary

2013

 

Roman RUDOLECKÝ

VSK Univerzita Brno

Šárka MACHÁČKOVÁ

---

2014

 

Joel Maina MWANGI

Kenya

Tünde SZABÓ

Hungary

2015

 

Hillary Kiptum KIMAIYO

Kenya

Zita KÁCSER

Hungary

2016

 

Joel Maina MWANGI

Kenya

Eva FILIPIOVÁ

TJ Šumperk

2017

 

Moses Masai KOMON

Kenya

Teresa Flavious KWAMBOKA

Kenya

2018

 

Oleksandr MATVIICHUK

Ukraine

Lucie MARŠÁNOVÁ

Hvězda Pardubice

2019

 

Lukáš OLEJNÍČEK

X-PARK Františkov

Hana HOMOLKOVÁ

TJ Nové Město na Moravě

 

 

  • BRNO
  • Hervis
  • Hofmann
  • Ladie's gym
  • ZON
BĚH LUŽÁNKAMI
Běh Lužákami